Užijte si letní tábor

Věnujte svým dětem prázdninové potěšení ve stylu letního dětského tábora, který si vaše děti zaručeně zamilují. Kromě toho, že mohou na tábor se svými kamarády, zažijí tam dobrodružství, které jen tak nikde nezažijí. Od toho přeci dětské tábory jsou. Na krátký čas odloučení od rodičů nikomu vadit nebude. Menším dětem se sice na táboře může chvíli stýskat, to však po čase přebije aktivně nabitý program, který pořadatelé tábora připravili.

Tábory se zaměřují na činnosti, které tábor upřednostňuje. Může jít o vzdělávací poznávací tábor, turistický tábor, tábor se zvířátky, která všechny děti milují. Letní tábory jsou součástí hlavních prázdnin většiny dětí v České republice. Nejčastěji se dětské tábory vyskytují v centru přírody. Někde poblíž lesů, farem, koupališti, rybníků a rozlehlých luk.

Ubytováni jsou obvykle pro mladší v chatkách, starší táborníci ve stanech. Častou zábavou se stávají sportovní hry a utkání buď jednotlivců, nebo týmů. Klasické je pro tábory večerní táboráky (ohně) a k tomu samozřejmě typické trampské nebo lidové zpívání českých písniček.

Pro děti na letních táborech je to příjemné strávení letních prázdninových dnů.

Zápisy dětí

na letní tábory není těžké. Stačí vyplnit předběžnou přihlášku vašeho dítěte klidně po internetu. Vyplníte tam základní údaje a poté vám tábor zašle na uvedenou adresu instrukce o dalších krocích. Musíte vyplňovat přihlašovací formuláře pravdivě a především o zdravotním stavu vašeho dítěte. Pokud pobírá nějaké léky apod. Dětské tábory na tomto lpí.

Poté pouze stačí vyplnit turnusy (datum) od kdy do kdy dítě posíláte na letní tábor.

Pokud nevíte co dítěti na letní tábor zabalit. Může vám poradit webová stránka http://detske-letne-tabory.duchonkaland.sk/. Kde se dozvíte o dětském letním táboře na Slovensku.

tabory.duchonkaland.sk 24.5.2011

Reklama LUMAL

Vaše reklama zde! (Klik)