Last minute dovolená v Čechách a na Slovensku

Dovolená v Čechách se stává opět velmi atraktivní a lákavou pro mnoho lidí. Pokud jste se už nabažili exotických krajů, vyzkoušejte last minute nabídky v tuzemsku či na Slovensku. Naše cestovní kancelář vám vše kompletně zařídí.

Chaty a chalupy

Velmi žádanými a oblíbenými jsou různé soukromé objekty. Mají velkou výhodu. Nejprve si vyberete si místo, kam byste se o dovolené rádi podívali. Po té si prohlédnete naši nabídku a podrobněji si přečtete informace a prohlédnete celkový vzhled, interiér, bezprostřední okolí, ale i možnosti okolního vyžití. Všechno je poskytováno v plné výši tak jako obvykle, i když si dovolenou zakoupíte jako last minute.

Volný čas

V Čechách a na Slovensku můžete strávit velmi příjemnou dovolenou. Součástí vybavení chat a chalup je kromě kompletního kuchyňského nádobí, příborů, skleniček a dalších, také velmi často gril, ohniště a samozřejmě zahradní nábytek. Tím, že využijete last minute nabídky vám také zůstane více peněz na další aktivity. V okolí každé chaty se nachází mnoho turistických zajímavostí, jako jsou zámky, hrady a muzea. Dále můžete využít různých sportovních aktivit, golf, kuželky, jízda na koni a další atraktivní sporty. Na své si přijdou i milovníci hor, rybaření či termálních koupališť.

www.btour.cz 30.7.2011

Reklama LUMAL - www.lumal.cz

  • /
Vaše reklama zde! (Klik)