Společnost FAIR-BIO-CAJE.CZ prodává na farmářském trhu

Jedním z hlavních důvodů je šance seznámit návštěvníky trhu blíže se značkou Clipper Teas, která není v České Republice příliš rozšířená, ačkoliv na trhu ve Velké Británii je velice známá a zavedená.

Za zmínku rozhodně stojí, že Clipper patří mezi první výrobce čaje, kteří začali prodávat produkty s certifikací Fairtrade. Kromě ochranné známky Fairtrade, vlastní káva, čaje i čokoláda i certifikaci Bio (Organic). Na základě těchto certifikátů je spotřebitelům zaručeno, že výrobky splňují stanovené sociální, ekologické a ekonomické požadavky spravedlivého obchodu, a tak spotřebitelé mají navíc i jistotu, že při výrobě nedošlo ke zneužití dětské práce, a že byly dodrženy přísné předpisy ohledně kvality produktu a daného pracovního prostředí.

Pokud se chcete sami přesvědčit o kvalitě těchto výrobků, doporučujeme Vám navštívit farmářské trhy na Zličíně, které se konají každou sobotu. Zde Vám bude k dispozici Clipper tým i se svými ochutnávkami. Video z tohoto trhu je k dispozici na YouTube: www.youtube.com/user/czclipper.

Pro aktuální informace o účasti na trzích a různých akcích sledujte stránky na Facebooku: www.facebook.com/FairBioCaje a měsíčník Kliprovník na webových stránkách.

www.ferovycaj.cz 28.8.2011

Reklama LUMAL - www.lumal.cz

  • /
Vaše reklama zde! (Klik)